MALTEPE SİGORTA

Geleceğe Güvenle Bakın

ÖÖzel sağlık sigortası, sigortalının hastalık veya kazalar nedeniyle oluşacak sağlık harcamalarını ve bunlardan kaynaklı riskleri önceden telafi etmeye yönelik hazırlanmış güvence planlarıdır. Oluşan riskler poliçede söz edilen, genel ve özel şartlar dahilinde, belirlenen limitler doğrultusunda karşılanır. Sağlık sigortası, sigortalılara hastane ve doktor seçme özgürlüğü tanır. Buradaki en önemli konu ihtiyaçlara uygun ve doğru teminat kapsamı olan bir poliçedir.

Sağlık poliçelerinde 2 türlü sigorta teminatı bulunur

Yatarak Tedavi Teminatı 

Ayakta Tedavi Teminatı

Teminatlar

  • Ameliyat
  • Fizik Tedavisi
  • Muayene
  • İlaç Tedavisi
  • Yapay Uzuv

Özel sağlık sigortası adından da anlaşılacağı gibi devletin sağlamış olduğu gene sağlık sigortası dışında belirli bir ücret karşılığında satın alabildiğiniz ve ozel hastaneler de belirlediğiniz teminatlar karşılığın da hizmet aldığınız bir sigorta ürünüdür.
Özel sağlık sigortası 0-55 yaş aralığında herkese yapılabilir. 18 yaş altında ki bireylerde anne ve babanın da sigortalı olma şartı aranabilir.
55 yaşından önce sisteme girmiş ve omur boyu yenileme garantisi almış kişiler icin ozel sağlık sigortası devam eder. 55 yaş sonrası icin ilk defa sisteme girişler kapalıdır.
Özel sağlık sigortasını 3 yıl ara vermeden yaptıran sigortalılar icin kazanılan bir haktır. omür boyu yenileme garantisi olan sigortalılar ne kadar kullanım yaparsa yapsın veya herhangi bir hastalığa yakalanmış olsun sağlık sigortasını her sene yaptırmaya devam edebilirler.
Özel sağlık sigortası hem hastanede yatmanızı gerektiren durumlar hemde ayakta tedavi görmeniz gereken durumlar icin teminat sağlar.
Özel sağlık sigortası kapsamına giren her masraf ıcın poliçe de belirlediğiniz şartlar doğrultusunda ödemeler gerçekleşir. Bu masraflarınızın bir kısmı da olabilir veya tamamı da olabilir.
Özel sağlık sigortası daha önceden koyulmuş teşhisler icin herhangi bir ödeme yapmaz. Geçmişten ve doğuştan gelen rahatsızlıklar kapsam dışındadır. Bazı kritik rahatsızlıklar da ilk 12 ay boyunca kapsam dışındadır.
Özel sağlık sigortasında bazı kritik hastalıklar ilk 12 ay kapsam dışındadır. Bu rahatsızlıkların başlıcaları kanser , kalp krizi , böbrek yetmezliği , Ms , organ yetmezliği vs. ciddi hastalıklardır.
Özel sağlık sigortası 12 ay bekleme süresinden sonra karşınıza çıkabilecek doğum masraflarınızı poliçeniz üzerinde yazan teminatlar doğrultusunda karşılayacaktır.
Özel sağlık sigortası kapsamı sizin belirleyeceğimiz teminatlara göre değişecektir. Gideceğiniz hastaneler , tedavi limitleriniz , doğum teminatı gibi bir cok seçenek size bağlıdır. Danışmanlarımız dan en doğru poliçeyi almak icin lütfen teklif alın.
Özel sağlık sigortasında eğer yurt dışı teminatı almış iseniz belirlediğiniz şartlarda yurt dışında da kullanabilirsiniz.
Özel sağlık sigortası isteğe bağlı bir poliçe olduğu icin dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
En uygun teklif için tıkla