MALTEPE SİGORTA

Geleceğe Güvenle Bakın

Neden Maltepe Sigorta

Kurucuların ikametgahlarının Maltepe’de bulunması ve iş yaşamlarının en önemli bölümü Maltepe’de geçmiş ve halen devam ediyor olması, gelecekte Maltepe ilçesi İstanbul Anadolu yakasının önemli, çağdaş, yerleşim ve iş merkezlerini ihtiva edecek bir merkez olacağı düşüncesiyle MALTEPE SİGORTA ismi verilmiştir.

Maltepe Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. Her türlü sigortacılık alanında aracılık ve danışmanlık hizmetleri vermek için kurulmuş bir kuruluştur.

Misyonumuz

Bireysel ve tüzel kişilerin sigorta konusunda beklentilerini en üst düzeyde karşılamak, onların can ve mal emniyeti hususunda emin olmalarını sağlamaktır.

Vizyonumuz

Türkiye’ de sigorta sektörünün AB standartlarında yapılanmasına “Maltepe Sigorta” olarak müştereken veya münferien katkıda bulunmak ve “en iyi acente “ ünvanını almaktır.

İlke ve Değerlerimiz

Kamuoyunu sigortacılık konusunda en doğru ve güncel bir şekilde bilgilendirmek.

Proaktif olmak, gelecekte oluşabilecek riskler hususunda müşteriyi önceden bilgilendirmek.

Müşterilerini sorumluluk ve hakları konusunda en doğru şekliyle bilgilendirmek.

Müşterilerimizi doğabilecek risklere karşı en doğru ve eksiksiz bir şekilde teminat altına almak.

Çalışmalarımızda “müşteri memnuniyeti” esastır.

HALİM KANATCI

1955 yılında Kastamonu Araç ilçesinde doğmuş olan Halim KANATCI, İstanbul İTİA İşletme Bölümü’nden 1976 yılında mezun olmuştur.

Garanti Bankası’nda 13 yılı yönetici olmak üzere 24 yıl, Finansbank ve Toprakbank’ta da 3 yıl Şube Müdürü olarak görev yapmıştır.

İstanbul Marmara Eğitim Sağlık Kurumları A.Ş.’de Genel Müdür ve T.C. Maltepe Üniversitesi’nde Mütevelli Heyeti üyeliği görevlerinden sonra, Maltepe Belediyesi’nde 2004 – 2009 yılları arasında Başkan Yardımcılığı görevini de üstlenen Halim KANATCI, 28.04.2009 tarihinde başbakanlık makamı tarafından T. Vakıflar Bankası T.A.O. Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanmıştır.

 

2009-2016 yılları arasında T.Vakıflar Bankası ve iştiraklerinde (Vakıf GMYO, Vakıf Factoring, Vakıf Yatırım, Vakıf Portföy, Taksim Otelcilik, Vakıf Yatırım Ortaklığı ve Vakıf emeklilik) Yönetim Kurulu Başkan, Başkan Vekillikleri ve Yönetim Kurulu Üyelikleri görevlerini icra etmiştir.

2005 yılında Anadolu Sigorta acenteliği ile başlayarak kurduğu Maltepe Sigorta yolculuğuna, 2016 yılında A grubu bir acente ve Türkiye’de öncü 16 sigorta şirketiyle anlaşarak devam etmiştir. Bugün itibari ve işlem hacmi olarak her yıl  büyüme gerçekleştiren ve 13 kişilik bir ekibe ulaşan Maltepe Sigorta gücüne güç katmaktadır.

Kanatcı, bankacılık ve sigortacılık sektöründeki deneyimlerini, ülkenin diğer ticari aktivitelerinin yoğun olduğu bölgelerine de aktararak Maltepe Sigorta olarak şubeleşmek ve istihdama katkıda bulunmayı hedeflemektedir.


Deneyimli Sigortacı Arıyoruz!

  • En az Lise mezunu,
  • Sigortacılık konusunda en az 2 yıl deneyimli,
  • Ms Office programlarını kullanabilen,
  • Analitik düşünceye sahip, çözüm odaklı çalışabilen,
  • SEGEM teknik personel sertifasına sahip,
  • Yangın branşın da tecrübeli
  • Anadolu yakasında ikamet eden,
  • Tercihen Polisoft programını bilen, fiilen kullanabilen,

Başvurmak isteyenler, cv’lerini bize gönderebilirler.

Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1.Verilerin Toplanması ve Korunması

MALTEPE SİGORTA, ilke olarak, ziyaretçileri tarafından sitemize sunulan kişisel verileri (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz ve telefon numaranız) üçüncü kişilere satmaz, kiralayamaz ya da başka şekilde kullandıramaz. Bu bilgiler, olası bir kullanım durumunda tarafımızdan size önceden bilgi verilmeden ve bilgileri sunarken sizin açık izniniz alınmadan hiç bir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla kullanılmaz. MALTEPE SİGORTA sizin izninizle bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır :

Size basılı yayınlar ya da diğer yazışmalar göndermek
Size elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek
Satın aldığınız ürünleri ya da ödüllerinizi teslim etmek.

Kişisel bilgilere sadece yetkili MALTEPE SİGORTA personeli ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. MALTEPE SİGORTA, kişileri açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb) sürekli iç gözden geçirme sürecimizin bir parçası olarak sitemizi iyileştirmek; genel olarak ürünlerimizin tüketicileri hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu bilgiler MALTEPE SİGORTA tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve sizin izniniz alınmadan hiç bir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.

MALTEPE SİGORTA, sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin,MALTEPE SİGORTA’ nın, yukarıda özetlediğimiz, Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkelerine uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gidilen sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı MALTEPE SİGORTA sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Kaynaklar

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ancak, size daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, web sitesinde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Böyle bir durumda MALTEPE SİGORTA hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle MALTEPE SİGORTA. bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.

Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde MALTEPE SİGORTA tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, MALTEPE SİGORTA ile sizin aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça,MALTEPE SİGORTA’ya karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve hak ileri sürülemez.

En uygun teklif için tıkla